CLAWGEAR ACU – BDU

Tyto taktické kalhoty a blůzy jsou vyrobeny ze špičkových tkanin v letní a zimní verzi. Standardem jsou zesílené dvojité ražené švy, boční (kalhoty) a přední (blůza, kabát) kapsy uzavíratelné na suchý zip Velcro® a zadní kapsy uzavíratelné na knoflíky (kalhoty), šňůrkami pro rychlou adjustaci v pase a na kotnících či zesíleným sedem (kalhoty). Kalhoty i blůza jsou v oblasti kloubů (lokty, koleny) vybaveny kapsami uzavíranými na suchý zip Velcro® uzpůsobené pro vložení měkkých ochranných panelů. Blůza i kabát jsou vybaveny dvoucestnými zipy, které jsou u kabátu ve voděodolném provedení.

Letní verze je vyrobena z materiálu 65 / 35 (polyester – ripstop bavlna) s teflonovou membránou DuPont™ Teflon®. V nabídce v normální (XS-4XL) a prodloužené (XS-2XL) velikosti.

Zimní verze oblečení je mimo zateplení navíc doplněna membránou Thinsulate®. V nabídce v normální (XS-4XL) a prodloužené (XS-2XL) velikosti.

Combat Shirt ¼ zipem a zadním pasivním panelem Velcro® pro umístění ID v oblasti krku, je moderním doplňkem uniformy určeným pod taktickou nebo balistickou vestu. Je speciálně uzpůsoben pro odvod přebytečné vody a tepla. Je vyroben s antibakteriální tkaniny zabraňující množení mikroorganismů a kombinací materiálu 65 / 35 (polyester – ripstop bavlna). Manžety jsou doplněny adjustačními otvory pro palce. V oblasti loktů a ramen jsou kapsy pro měkké ochranné vložky. Na náramenících jsou pasivní panely Velcro® pro insignie. Samozřejmostí jsou ramenní a prsní kapsy včetně organizmu na propisky. V nabídce ve zkrácené (S-L), normální (XS-4XL) a prodloužené (XS-3XL) velikosti.