Posted on

Strategické partnerství MVS a UFPro

Vážení Partneři, vážení zákazníci, přátelé.
Rádi bychom Vás seznámili s nedávno proběhnuvší událostí, která pro nás a pro sortiment, který Vám můžeme nabídnout, znamená opravdu mnoho. Ze strany našeho primárního, nebo chcete-li hlavního, smluvního partnera, společnosti Mehler Vario System GmbH, došlo 18.12.2019 k zakoupení 51 % podílu akcií společnosti UFPro, jenž byla do teď zaměřená pouze na vývoj a výrobu taktického oblečení nejvyšší kvality. Tímto strategickým partnerstvím dojde k rozšíření sortimentu MVS o nové, společně vyvinuté, “bojové-taktické systémy” spojením nepopiratelné kvality výroby a know-how obou společností. Již v únoru roku 2020 budeme na jednání v centrále MVS v německé Fuldě řešit kromě jiného právě i problematiku tohoto nově vzniklého partnerství. Co všechno to pro nás i pro Vás bude ve finále znamenat, Vám samozřejmě dáme vědět hned, jak budou veškerá jednání dokonána.

Minimálně můžete počítat s novými komplexními ochrannými systémy značky Mehler Vario System, které budou vytvářeny ve spolupráci s UFPro a většinově vlastněnou společností Lindnerhof-Taktik GmbH (přičemž k tomuto spojení došlo již před 2 lety). Půjde tak o přesně padnoucí kombinaci nejlepší balistické ochrany na trhu společně s nejlepším možným taktickým vybavením a funkčním oblečením současně.

Aby toho nebylo málo, ozvali se i kolegové z oboru štítové balistiky a těžkého pancéřování vozidel – Mehler Engineered Defence GmbH – společnosti samostatné a oddělené od původní vlastnické struktury Mehler, se kterou máme však také smluvně partnerský vztah, jenž si udržuje úzkou spolupráci na nejvyšší úrovni a velmi stručně nás seznámili s novinkami z oblasti štítů v odolnostech VPAM 6 až VPAM 10 pro rok 2020. Co Vám můžeme sdělit s jistotou je, že budeme i z této sféry rozhodně mít co ukázat a samozřejmě napneme síly, aby se nám podařilo na náš trh prorazit i v této oblasti. Vzhledem k naprosto tragické situaci co se týče balistických štítů na našem trhu, čím dříve se nám podaří uplatnit se, tím lépe. Náš hlavní cíl je stále stejný, a to vybavit Vás kvalitou, která Vám poskytne opravdovou a spolehlivou ochranu.

Každopádně se je na co těšit a my všichni věříme, že rok 2020 bude naplněn přímo dech beroucími novinkami a že se naše vzájemné obchodní vztahy ještě více zpevní a prohloubí.

Těšíme se na další spolupráci příští rok a děkujeme Vám, že jste s námi.

Za společnosti TGAS s.r.o., Mehler Vario System GmbH, Mehler Engineered Defence GmbH a Lindnerhof-Taktik GmbH,

Vedení společnosti TGAS s.r.o.

Leave a Reply

Your email address will not be published.